Ремонт трансформаторів
Олександрійське УППУТОС надає послуги з обслуговування та ремонту трансформаторів струму. Ціна залежить від складності роботи і ступеня пошкодження обладнання.
Заміна каркаса котушки!
Котушка індуктивності — гвинтові, спіральні або винтоспиральная котушка із згорнутого ізольованого провідника, що володіє значною індуктивністю при відносно малій ємності і малому активному опорі. Як наслідок, при протіканні через котушку змінного електричного струму, спостерігається її значна інерційність.
Перемотування котушок!
Пристрій зазвичай являє собою гвинтову, спіральну або винтоспиральную котушку з одножильного або багатожильного ізольованого дроту, намотаного на циліндричний, тороїдальний або прямокутний каркас із діелектрика або плоску спіраль, хвилю або смужку друкованого чи іншого провідника. Також бувають і безкаркасні котушки. Намотування може бути як одношарової (рядова і з кроком), так і багатошарова (рядова, внавал, «універсал»). Намотка «універсал» має меншу паразитне ємність.
Для збільшення індуктивності застосовують сердечники з феромагнітних матеріалів: електротехнічної сталі, пермаллоя, флюкстрола, карбонільного заліза, феритів. Також сердечники використовують для зміни індуктивності котушок в невеликих межах.
Заміна ізоляційних матеріалів.
Дроти обмотки мають омічним (активним) опором.
Опір проводу обмотки зростає з ростом частоти, що обумовлено скін-ефектом. Суть ефекту полягає в витіснення струму в поверхневі шари дроту. Як наслідок зменшується корисне переріз провідника і зростає опір.
У проводах обмотки, свитою в спіраль, проявляється ефект близькості, суть якого полягає у витісненні струму під дією вихрових струмів і магнітного поля до периферії намотування. В результаті розтин, по якому протікає струм, приймає серповидну форму, що веде до додаткового зростання опору дроту.
Олександрійське УВП УТОС прагне до розвитку і співробітництва детальніше тут: Плани розвитку та співробітництва.